Korrupsiyaga qarshi kurash – barchamizning mas’uliyatimiz!
Korrupsiya jamiyat taraqqiyotiga to'sqinlik qiladigan, adolat va qonun ustuvorligiga putur yetkazadigan salbiy illatdir. Uni bartaraf etish faqat davlat organlarining emas, balki har bir fuqaroning ham muhim vazifasidir.
Har bir xodim o‘z faoliyatida halollik, shaffoflik va qonuniylik tamoyillariga qat’iy amal qilishi lozim. Xizmat vazifasini bajarish jarayonida har qanday noqonuniy manfaat, pora olish yoki berish, manfaatlar to‘qnashuviga yo‘l qo‘yish qonunchilikka zid hisoblanadi.
Korrupsiyaga duch keldingizmi? Beparvo bo'lmang! Korrupsiya holatlari haqida xabar berish orqali halol va shaffof tizimni shakllantirishga o'z hissangizni qo'shing. Korrupsiyaga oid murojaat va xabarlar uchun rasmda ko'rsatilgan ishonch telefonlari orqali bog'lanishingiz yoki korrupsiyaga qarshi kurashish bo'yicha mas'ul xodim Baxtiyor Fayziyevga murojaat qilishingiz mumkin. Shuningdek, QR-kodlarni skanerlab, korxonamizning rasmiy ijtimoiy tarmoq sahifalarini kuzatib boring.

Борьба с коррупцией – наша общая ответственность!
Коррупция - это негативный порок, препятствующий развитию общества, подрывающий справедливость и верховенство закона. Его устранение является важной задачей не только государственных органов, но и каждого гражданина.
Каждый сотрудник обязан строго придерживаться принципов честности, прозрачности и законности в своей деятельности. Любая незаконная выгода, получение или дача взятки, допущение конфликта интересов в процессе исполнения служебных обязанностей считаются противоречащими законодательству.
Сталкивались ли вы с коррупцией? Не будьте равнодушны! Внесите свой вклад в формирование честной и прозрачной системы, сообщая о случаях коррупции. Для обращений и сообщений о коррупции вы можете связаться по телефонам доверия, указанным на картинке, или обратиться к ответственному сотруднику по противодействию коррупции Бахтиёру Файзиеву. Также сканируйте QR-коды и следите за официальными страницами нашего предприятия в социальных сетях.